Promocja na telebimach. Jakie są tego korzyści

Każdy dobrze wie, że najistotniejsza jest właściwa reklama. Jeśli chciałbyś , żeby ktoś, coś od Ciebie kupił musisz wiedzieć jak się zareklamować. Idealnym rozwiązaniem w wielu przypadkach okazuje się telebim. Jest wiele firm, które sprzedają czas dla firm na ich telebimie.

telebim z reklamą

Autor: warrenski
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy te mają telebimy (telebim w kalwarii zebrzydowskiej na jagiellońskiej) w wielu miejscach i starają się zachęcić firmy do wykupienia u nich reklamy. Wszyscy wiemy, że zauważyć taki telebim to żaden kłopot, więc sporo ludzi na sto procent zwróci na niego uwagę oraz na to, co w danym momencie się wyświetla. Często przed dużymi centrami handlowymi są telebimy, to daje możliwość na dotarcie do naprawdę sporego grona osób.http://www.digital-motion.pl/studio-fotograficzne/ studio fotograficzne wrocławA o to przecież chodzi w reklamie, by trafiała do jak największej liczby ludzi.

Ilość telebimów ciągle się powiększa

Na pewno sporo osób zauważyło, że na ulicach polskich miejscowości, ale również przy drogach jest coraz więcej telebimów. Sporo firm pojęło, że to właśnie telebim (przejdź do strony) jest w stanie świetnie ściągać uwagę prawdopodobnych klientów. Ale, ponieważ jest to dość popularna forma reklamy, to należy wziąć pod uwagę niesamowicie istotną sprawę. Najistotniejsze jest to, w którym miejscu dany telebim został zamontowany. Później równie ważne jest to, jak często będzie pokazywała się reklama naszych usług. Jednak najważniejsza jest wspomniana lokalizacja telebimu.

Telebim led

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Trzeba wybrać reklamę na takim telebimie, gdzie może pojawić się największa liczba potencjalnych klientów. Nie ma sensu reklamować sklepu mięsnego przy autostradzie. Dlatego trzeba pomyśleć, w którym miejscu może się zjawić dużo ludzi, którzy mogą zainteresować się tym, co jest w naszej ofercie. Z tego powodu nim podejmiemy decyzję o reklamowaniu się na telebimie trzeba zrobić rozeznanie, podowiadywać się czegoś o odbiorcach naszej firmy, czyli o osobach, które stawiają na nasze usługi, lub kupują nasze produkty, zależnie od profilu naszego biznesu. Powinniśmy również pomyśleć, co musi zawierać taka reklama żeby łatwo było zidentyfikować naszą firmę. Tak, więc po tych wszystkich zabiegach możemy poszukiwać telebimu, w naszym mieście albo jego okolicach, który będzie odpowiednio ulokowany.