Potęga informacji jest zawsze najsilniejsza i to w wielu dziedzinach naszego życia. Przykłady znajdziemy na przykład w handlu

Zdaje się, że funkcjonujemy już w tak nowoczesnych, „cyfryzacyjnych” czasach, że nie ma już miejsca na zwykłe środki wyrazu, jak druk czy papier. Nic bardziej mylnego, przynajmniej, kiedy mówimy o Polsce. Być może w krajach zachodnich prezentuje się to bardziej zdecydowanie, bo tam druk mierzy się już z wielkimi problemami, i być może do nas też to dojdzie w swojej najbardziej groźnej postaci, jednocześnie to ledwie prognoza przyszłości. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć jak wygląda u nas handel.

promocja

Źródło: flickr.com

Choć internetowe zakupy coraz bardziej królują, choć wszystko się komputeryzuje, to jednakowoż gazetki promocyjne cieszą się ciągle wielką popularnością.

I to gazetki promocyjne w wersji papierowej.

Artykuł, który teraz czytasz jest pełny fascynujących danych, ale ponadto zweryfikuj informacje omawiające podobną kwestię tu.

Może ciężko w to niektórym uwierzyć, lecz cieszą się one wielką popularnością o czym świadczy fakt ile osób odwiedza portale skupiające te promocje jak :. Wiele osób myśli, że skoro podobno wszystko można odnaleźć w internecie, to po co drukować coś na papierze. No tak, to trochę takie podejście jak w kwestii elektronicznych a drukowanych książek. Istnieją bowiem osoby, które przestały nabywać książki, nie widzą konieczności w tym, by wydawać na to swoje oszczędności.

Podobnie jest z muzyką i z filmami, skoro w każdym miejscu możemy to otrzymać za darmo albo za mniejsze finanse, to po co to kupować? Jest w tym wiele prawdy, a z pewnością jest to logiczne, lecz faktycznie nie ma w tym podejściu zrozumienia dla standardowego problemu, jakim jest sam akt obcowania z czymś fizycznie istniejącym. Przecież gazetki promocyjne również można przeglądać w sieci, możemy wejść na stronę internetową, na której znajdują się wszelkie informacje na określony temat, gdzie mamy bogaty katalog sklepów i ich promocje i oferty. Jednak i tak wiele osób pragnie dostać papierową gazetkę promocyjną.

gazetki promocyjne

Źródło: pixabay.com

Rzeczywiście, z jednej strony znamienny jest tu deficyt umiejętności korzystania z neta, zwłaszcza odnosi się to do starszych osób. Jeśli nie mają oni dostępu do internetu albo nie umieją z niego korzystać, to wybiorą papierową gazetkę. Wiele jednak osób umie sprawdzić wszystko w internecie, a pomimo to lubi korzystać z papieru.

Zainteresował Cię nasz post oraz podane tu treści? Nowe informacje z serwisu (https://stern-przysiegly-holenderski.pl/) są przygotowane dla pod podanym linkiem. Zachęcamy!

To tak, jak w przypadku papierowej książki, ta chęć obcowania z czymś fizycznym jest bardziej znamienna. To dość ciekawe zjawisko, bo pokazuje, że nie jesteśmy jeszcze zupełnie tak pochłonięci przez tą całą cyfrową rewolucję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*