Najlepsza forma reklamy

Naukowcy dowiedli, że dynamiczne, świecące reklamy są kilkakrotnie lepiej zauważalne i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mówimy – są już w naszym kraju bardzo rozpowszechnione. Oferują je firmy, które sprowadzają telebimy z Azji, głównie Chin, ale także polscy producenci tego sprzętu.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Nowoczesny telebim umożliwia wyświetlanie reklam tekstowych i graficznych we wszystkich kolorach. Urządzenia te, ponieważ wyświetlają reklamy przeważnie na zewnątrz, muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Często są złożone z mniejszych modułów, co ma tę zaletę, że daje możliwość dowolnej zmiany wymiarów reklamy. Właściciele telebimów oferują wiele możliwości w zakresie prezentowania reklam na dużych ekranach. Przykładami są choćby oferujący telebim w Gdańsku, czy Bogatyni, którzy w swoich miastach oferują tę nowoczesną formę promocji.

Telebimy mogą być sterowane z komputera, ale wytwarzane są również nowoczesne urządzenia z własną pamięcią, które nie musza stale współpracować z komputerem.

Czasami ciężko jest wyszukać naprawdę unikalne www (wojtaszak.komornik.pl/), więc jeżeli zainteresował Cię niniejszy wpis, to bez wahania kliknij tutaj.

Oprócz ekranów emitujących reklamy, które zamontowane są stacjonarnie, możemy również wyszukać wiele ofert ekranów mobilnych, które wykorzystywane są na różnego rodzaju targi, koncerty czy imprezy sportowe.

Oczywiście tajemnica sukcesu skutecznej reklamy (zobacz witryna w tym temacie) prezentowanej na telebimach, tak jak większości form reklamy zewnętrznej jest usytuowanie telebimu. Co więcej, taka sama lokalizacja telebimu może być bardziej atrakcyjna dla określonych produktów. Świetna reklama na ekranie led w Bytomiu, gdzie w centrum zamontowano ekran ledowy, to przykład reklamy, która ma szansę na wielu odbiorców, ponieważ zainstalowana jest w centrum miasta w pobliżu skrzyżowań.

Stoi ona w miejscu, które mija duża ilość odbiorców reklam różnego typu. Podobnie jak reklamy telewizyjne, różni potencjalni odbiorcy odbierają reklamy na ekranach o różnych porach, aby więc przebić się z reklamą do grupy docelowej, segmentuje się spoty i wyświetla określone o ustalonej porze dnia.

Źródło: www.medas-media.com.pl