wodoszczelna torba sporządzona do prania

Nawet w czasie biwaku pod namiotem, nie ominie nas przymus uczynienia prania. Istnieją proste jego rozwiązania, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoodporna torba wykonana z tworzyw sztucznych, mający wypustki wewnątrz. Wystarczy zaledwie wlać do niego wodę, umiejscowić specyfik piorący razem z brudnymi strojami, a później zamknąć go i trochę pomiętosić.

Czas prania wynosi od 30 sekund do 30 minut, a ubiory wychodzą zaskakująco schludne.Scrubba bag może być nie jedynie korzystnym gadżetem w czasie pieszych włóczęg, ale jest również idealnym wyjściem w przypadku studentów żyjących na stancjach, w których nie ma tradycyjnej pralki. Pojemność worka nie jest może zbyt wielka, lecz za to nie eksploatuje wiele wody i nie wymaga prądu. Zobacz więcej na: Aqua-lifeSurvival, kojarzy z lasem, malutkim namiotem, rzeczką przepływającą w dolinie, z labą w środowisku przyrody; lecz jest to też zmaganie z deszczem, zawiłą umiejętnością podpalenia płomienia bez zapałek, wspinanie się pod górę po stromym, gliniastym stoku.Na survival składa się zespół nastawień i świadomych operacji przygotowujących do przetrzymania, również sprzyjających przetrwaniu w przewidywanych kłopotliwych i nadzwyczajnie ciężkich warunkach. Survival jest sztuką dostosowywania samego siebie do warunków zewnętrznych. Aby uprawiać survival, powinniśmy ćwiczyć i wspomóc się oprzyrządowaniem, który mamy możliwość kupić w sklepie.

scrubba bag

Autor: Bureau of Land Management
Źródło: http://www.flickr.com

Ci wszyscy, którzy nie umieją, albo nie lubią funkcjonować w pojedynkę i zaczynać całkowicie od fundamentów, mają szansę skontaktować się z klubami survivalowymi. Autor:

Kluby te zazwyczaj posiadają kierunek militarny.

Podoba Ci się ten wpis? Więc na pewno masz ochotę poczytać więcej. Jeżeli tak, to wejdź w ten link i idź do źródła (http://www.zygzakrent.pl/skitour-splitboard/). Miłej lektury!

Bowiem nie chodzi bynajmniej o wczasowanie. Ani tylko o połączenie z zielenią, rześkim powietrzem i zwierzętami. Wejście w rzeczywistość survivalu przemienia nasze dusze, czyni z nas istoty znające swą wartość, posiadające potrzebę przytulenia do serca całego świata.
Survival sprawdzi się, jak zajmiesz się nim w wyjątkowym okresie, jak będziesz poszukiwał sensu życia, albo samego siebie.
Należałoby wysunąć się z cienia, uczynić to, czego przenigdy nie robiło, powłóczyć się po bezdrożach i posłuchać budzącej się natury.