Indie to niesamowity, egzotyczny kraj – podróżuj z naszym biurem

Jeśli tylko mamy środki finansowe, dużo chęci i naturalnie urlop do swobodnego wykorzystania w wielu przypadkach planujemy odkryć daleki kraj. Egzotyczne podróże pozwalają człowiekowi zmienić niemal całe własne rozumowanie, są niezwykłą przygodą, którą z całą pewnością będziemy pamiętali do końca życia!

last minute egzotyka
Jaki kraj jest ogólnie przyjazny podróżnym, którzy chcą nieco zwiedzić, poznać inne zwyczaje, jedzenie, trochę leniuchować, lecz to wszystko bez ciągłego bania się o własne bezpieczeństwo, majątek, może nawet życie? A może wakacje w Indiach są w stanie niejako nas zmienić?

Doceńmy bardziej te kraje jak właśnie Indie, bo chociaż są pełne biedy, to jednakowoż infrastruktura wcale nie jest słaba. Bez większego problemu moglibyśmy samodzielnie poruszać się po tym wielkim kraju. Może omówmy kilka najbardziej znaczących tematów związanych z Indiami.

Jeżeli prezentowany temat Cię zaciekawił, sprawdź szybko ten świetny link – znajdziesz tam dużo użytecznych informacji.

Zacznijmy od znacznego nasilenia występowania napastowania seksualnego, ale również gwałtów. Pytanie: czy kobiety powinny obawiać się męskiej części Indii? Z pewnością Indie nie są rajem na ziemi, faktycznie statystyki dot. gwałtów są bardzo smutne. Jednak jakby nie patrzeć większość turystek wraca do swojego kraju, radosna.

Trzeba naturalnie mieć respekt, zwracać uwagę na własne bezpieczeństwo, ale nie można sądzić, że czymś odpowiednim jest darowanie sobie wycieczki do Indii – terminy i szczegóły. Kolejna istotna kwestia to chociażby transport. Indyjskie pociągi są niesamowite, w sumie są jedną z większych atrakcji turystycznych w owym kraju. Jeśli wszędzie będziemy latać samolotem, to pewnie zwiedzimy więcej wspaniałych miast, ale nie przeżyjemy zapierającej dech w piersiach przygody. No dobra, ale wakacje last minute egzotyka również są czymś miłym. Zapewne warto przynajmniej kilka dni przeżyć w wakacyjnym kurorcie…

Najbardziej znany kurort wczasowy w tej części świata to Goa. Malutki, w szczególności jak na indyjskie standardy, lecz to tak naprawdę pod niektórymi względami najpiękniejsza część tego państwa. Fantastyczna pogoda, sporo mniej biedy, fajne plaże, pyszne jedzenie, fantastyczne życie nocą: odpoczynek w Goa z całą pewnością będzie się nam podobał! Ceny także do dużych nie należą, zresztą tylko samolot do tego państwa jest drogi. Magiczne wakacje w Indiach naturalnie nie każdemu będą się podobać, przecież to był artykuł o jednym z najbardziej dziwacznych krajów na planecie.