Czym jest druk wodny? Bardzo zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej firmy

Właściwie nikt nie powinien nawet próbować ukrywać, że w obecnych czasach reklama jest dźwignią handlu. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty zyskały wielką popularność i sprzedawały się o wiele lepiej niż wcześniej, wówczas z pewnością powinieneś zainwestować trochę właśnie w dobrą reklamę.

Dzisiaj chcemy zachęcić Cię między innymi do skorzystania z nowoczesnej techniki druku wodnego, którą wykorzystuje w swojej pracy nasza drukarnia. Kiedy chcesz się przekonać, czym jest druk wodny, wówczas zapraszamy Cię gorąco do zapoznania się z naszym tekstem.

Hydrografika pozwala między innymi na nadrukowanie wybranego obrazu niemal na wszystkim – kiedy choćby pobieżnie przeglądniesz naszą galerię zdjęć, wówczas na pewno szybko przekonasz się, że druk wodny sprawdza się świetnie nie tylko na samochodach – choć nie da się ukryć, że to właśnie tam zwykle jest używany – ale również praktycznie na wszystkim, co tylko sobie zamarzysz. Technologia druku wodnego jest tak mocno popularna między innymi dlatego że pozwala na łatwe naniesienie wybranego wzoru na dowolną powierzchnię.

naklejka na samochodzie

Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com

Jeszcze parę lat temu taki efekt można było osiągnąć tylko dzięki naklejeniu wydrukowanego obrazka na trójwymiarowy element, jednak nie da się ukryć, że najczęściej bardzo trudno było to dokładnie wykonać – w szczególności w wypadku przedmiotów o nieregularnych kształtach. Technologia hydrografiki niemalże zupełnie wyeliminowała ten problem.

Co najważniejsze, hydrografika jest bardzo trwała i odporna na różne czynniki atmosferyczne. Wykonywane przez nas nadruki mają postać mocno zbliżoną do lakieru samochodowego, dzięki czemu nie będą musieli się Państwo martwić o to, że wydrukowany obraz z czasem zblaknie lub się zniszczy. Technologia (zobacz http://c-l.pl/kategoria-produktu/technologie-prozniowe/) druku wodnego daje niemalże dożywotnią gwarancję tego, że będzie przez cały czas wyglądała jak nowa. Zamawiając druk hydrograficzny w naszej drukarni, mają Państwo do swojej dyspozycji setki różnych wzorów, które możemy wykonać praktycznie od ręki – przykłady w galerii na . Kiedy mają Państwo swoje preferencje odnośnie do danego obrazu, wówczas mogą Państwo nam wysłać plik z wybranym obrazem, a nie będzie najmniejszych problemów z jego nadrukowaniem. Nasi graficy zadbają między innymi o to, aby wyglądał jak najlepiej już po wydrukowaniu. Mocno zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – mamy ciekawe propozycje nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych.