W jaki sposób zorganizować romantyczny ślub?

Ślub to jedno najistotniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Niektórzy wyczekują na tą chwilę z wytęsknieniem, inni boją się, jak wszystko będzie wyglądać, natomiast kolejni chcieliby już mieć to za sobą, by wreszcie ochłonąć i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych panien młodych marzy, aby ich zamążpójście było wyjątkowe i rozmyślają jak zaplanować romantyczny ślub. Co zrobić, by wszystko wyglądało jak we śnie?Nade wszystko rozłóżmy organizację na co najmniej pół roku przed ostateczną datą. Inaczej będziemy musieli spieszyć się i niekoniecznie skoordynujemy ze sobą wszystkich szczegółów. Ważnym elementem romantycznego ślubu jest śliczna, zwiewna suknia.

Czyżby nasz post wywarł na Tobie pozytywne wrażenie? Przejdź w takim razie na naszą inną stronę – tam można zobaczyć ponadto (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/rustykalne-zaproszenie-slubne-lavender-eko) nasze atrakcyjne wpisy.

Warto jest wybrać falbanki, tiule i – rzecz jasna – ukochane motywy kwiatowe. Bez względu na to czy będą to urocze, drobne stokrotki czy róże, którymi nieustannie obdarowywał nas narzeczony, można je przypiąć do włosów, tak, aby fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego wyrazu. Poza romantyczną suknią istotne są dekoracje, które nie powinny być nachalne, lecz czarujące i skromne. Znakomite będą świece na stołach, bukiety kwiatów przyozdabiające pomieszczenie oraz przyciemnione światło wytwarzające intymny klimat. Romantyczna ceremonia ślubna to także cudownie przybrany ołtarz i droga do niego, jaką będzie szła panna młoda z przyszłym mężem albo ze swoim ojcem przekazującym rękę córki zięciowi. Nie można też zapomnieć o tak istotnym elemencie, jakim jest podróż poślubna przez całą Wenecję.

para młoda

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż na ogół wybieramy się na nią kilka dni po uroczystości, to może być idealnym zakończeniem romantycznych uniesień. Jeśli marzy nam się najwspanialsza, najbardziej romantyczna podróż poślubna, Wenecja będzie znakomitym wyborem. Nowożeńcy odwiedzą wyjątkową krainę nadzwyczajnych zabytków, urokliwych wschodów i zachodów słońca, pysznego jedzenia w małych kawiarenkach przy lampce wyśmienitego wina i najlepszego odpoczynku w komfortowych hotelach. To fantastyczne miejsce dla nowożeńców.
Romantyczny ślub będzie szczególnym początkiem nowego, wspólnego życia. Warto jest razem zaplanować każdy szczegół, aby wszystko działo się zgodnie z oczekiwaniami oraz pragnieniami każdego z przyszłych małżonków. Cudowne chwile podczas tej uroczystości na pewno na zawsze pozostaną w naszej pamięci i naszych sercach.