Ciekawe metody dekorowania szyb

Szyba nie musi być tylko bezbarwnym fragmentem szkła. Tradycyjne przezroczyste szyby powoli odchodzą w zapomnienie. Coraz częściej są wymieniane na dekoracyjne naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju kompozycje, którymi można przesłonić nawet całą szklaną powierzchnię. Szybę można także urozmaicić dzięki naklejce w pasującym kolorze, która naklejona na cały obszar szkła, ściśle zasłoni wnętrze pokoju. Nie denerwujmy się, że z powodu aplikacji w naszym pokoju będzie ciemniej: w środku pozostanie taka sama ilość światła jak po zawieszeniu białej zasłony.

Dodatkowo wielokolorowe kompozycje z brokatem, będą mieniły w świetle.

Jeśli masz zamiar wiedzieć sporo na ten temat, to zajrzyj na naszą następną witrynę i dowiedz się także (https://dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Trudnopalne-dywany-do-przedszkola-i-szkoly/71) czegoś interesującego o tym poście.

Jeśli jednak zakrycie całej tafli szkła nie bardzo nam odpowiada, można także wypróbować na zróżnicowanie jej poszczególnymi fragmentami szablonu. W takim przypadku nie ograniczają dopływu światła do pomieszczenia.

Żaluzje drewniane

Autor: John Carmichael

Na rynku można znaleźć nalepki z różnymi motywami. Niezmiennie popularne są motywy roślinne. Można je przykleić na szybę lub tylko wyciąć ich kontur na kolorowej foli, tak aby przez wycięte części odbijało się w pokoju słońce.

Naklejki te są zrobione z delikatnej folii, dzięki czemu wzór sprawia wrażenie namalowanego na szkle. Świetnie pasują do sklepowych witryn czy też innych lokali usługowych.

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Sporym powodzeniem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku mięciutkie, niesłychanie kolorowe, sprawią ogromną uciechę każdemu dziecku. Rozchwytywane są naklejki tematyczne np. bombki choinki, prezenty, koszyczki wielkanocne, kolorowe pisanki, baranki, które pasują się do świątecznego przystrojenia mieszkania. Dodatkowo są bardzo proste w użytkowaniu: można je myć, a także naklejać wiele razy, są tak samo wyraźne z każdej strony okna. Bez problemu się odklejają i nie pozostawiają na szkle trwałych śladów.

Jeśli chcemy otrzymać jakiś unikalny wzór lub wielkość, wystarczy wpisać w Google np. reklama Tarnów, aby wyskoczyła nam lista agencji reklamowych, które mają w swoim zakresie takie usługi. Wzbogacanie okien podobną dekoracją jest estetyczne i znakomicie pasuje do nowoczesnych domów.