Morskie wczasy

Ciekawą opcją na wakacyjny relaks nad Bałtyckim morzem jest mała wioska Grzybowo. Wieś jest położona obok Kołobrzegu, co powoduje, że prosto tam trafić. Najlepiej jest wybrać się koleją do Kołobrzegu, a potem złapać autobus do tej wioski.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Grzybowo odznacza się wspaniałymi plażami, na których bezpieczeństwa plażowiczów strzegą wytrenowani ratownicy morscy. Trzeba wiedzieć, że te plaże słyną z respektowania restrykcyjnych wymogów dotyczących kąpielisk, które zostały wykreowane przez władze Wspólnoty. Zwolennicy plażowania nago mogą pójść na niedaleką plażę dla naturystów.

Mądrze jest wizytować Grzybowo w sierpniu, ponieważ wtedy trwa Jarmark Ceramiczny. Na evencie można nauczyć się, jak samodzielnie tworzyć ceramikę. To znakomita oferta dla całej rodziny – można wziąć ze sobą dzieciaki.

W sąsiedztwie wsi można udać się na piesze wyprawy, ponieważ niedaleko jest malowniczy Koszaliński Pas Nadmorski. Lokalna przyroda omamia niesamowitymi widokami, które spodobają się każdemu, a zwłaszcza tym gościom, którzy na co dzień przebywają w wielkim mieście. Morskie powietrze jest ożywcze (sprawdź tutaj).

Jeżeli interesuje cię miły pensjonat, Grzybowo ma niezłą bazą pobytową.

Zobacz ten interesujący artykuł a jeżeli interesuje Cię więcej danych na prezentowany temat to odkryj więcej (https://activtour.pl/nurkowe-campy-strona-glowna/) – znajdziesz więcej informacji na to zagadnienie.

Atrakcyjne oferty pobytowe znajdziesz w gazetach. Najlepszą jednak metodą znalezienia takich ofert jest internet – do Google wstaw frazę „apartamenty kołobrzeg”.

Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/

Dla tych, którzy w urlopie (sprawdź popularne oferty last minute coraltravel) uwielbiają luksusowe warunki noclegowe, rekomendujemy eleganckie apartamenty nad Bałtykiem (najnowszy artykuł). Trzeba wiedzieć, że tego gatunku mieszkania urlopowe są zdecydowanie droższe od tradycyjnych pensjonatów, jednak różnica w warunkach noclegu jest gigantyczna. Najciekawsze oferty wynajęcia apartamentów zobaczysz, gdy do Google wstawisz sformułowanie „apartamenty nad morzem wynajem”.

Źródło: