Gdzie wybrać się na letni wakacje w 2014 roku?

Jedni z nas wolą wyjazd zimą do znanych ośrodków narciarskich, inni zaś chociaż na chwilę przywołać wspaniałe gorące promienie słoneczne. Jak wiadomo okres zimowy to także doskonały czas na zaplanowanie zbliżających się wakacji, w związku z tym zainteresowanie najchętniej wybieranymi ofertami turystycznymi sukcesywnie staje się większe, rośnie także ruch na serwisach internetowych popularnych touroperatorów.

eccoholiday

Warto zwrócić uwagę na nowości dostępne już na ten sezon urlopowy i zarezerwować coś taniej w najdogodniejszym terminie do wyboru.

Gdzie chcą jeździć Polacy w tym roku?Wciąż sporym powodzeniem cieszą się oferty wakacyjne w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu już teraz więcej niż 20% urlopowiczów z Polski nabyło wakacje w Turcji , w obszarze Wybrzeża Egejskiego.

Czy szukasz świeżych informacji na opisywany temat? Jeśli tak, to przenieść się do portalu (http://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php), gdzie znajdziesz fascynujące komunikaty, które zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Nowości jakie proponują biura podróży w 2014 roku?Najwięcej nowych ofert wśród urlopowych wypraw prowadzi do Grecji. Kierunek ten, o czym świadczą statystyki, jest to jeden z najchętniej wybieranych celów przez Polaków. Warto więc odwiedzić wypróbowane biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu czy w innym większym mieście, by przyjrzeć im się z bliska. Poniżej krótka wzmianka o kilku z nich.

Do wakacji, gotowi, start!

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wszystkich tych, którzy kochają wylegiwać się na greckich plażach, z pewnością zachwyciłaby malownicza wyspa Samos. Jest to najbardziej zieloną z wysp w sąsiedztwie Azji Mniejszej. Dodatkowo należy wiedzieć, że ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją czyściutkie morze w kolorze lazurowym. Z wyspy tej do miasta Izmir jest tylko 70 km. A to dobra wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.

Fani filmu „Mamma mia” z pewnością chętnie wybrali by się na Skiathos. Jest to kameralna wysepka, której powierzchnia nie przekracza 48 km kw. Mimo małych rozmiarów można się na niej ukryć – na jednej z 60 plaż.

Inna z greckich wysp ściąga na siebie coraz większą uwagę.

Zainteresowały Cię informacje zamieszczone w tym miejscu? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz odkryj stronę (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/tours.php), która też Cię się będzie podobać.

Santorini to wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste. To właśnie Santorini to jeden z najpopularniejszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Najbardziej wyczekiwana nowość, czyli wyspa Lesbos także została dołączona do najnowszej oferty. Wśród najważniejszych atrakcji, które warto odwiedzić wybierając się w tym kierunku jest Skamieniały Las.