Torba-lodóweczka

Znana całym pokoleniom tradycyjna, parciana torba przeradzała się, od czasu do czasu, w torbę piknikową, kiedy wkładało się w nią przysmaki na specjalne okazje. Jedzenie na dworze ma, co tu dużo kryć, ogromnie dużo uroku. Dodatkowo – zyskuje na atrakcyjności, gdy ma się do dyspozycji prawdziwie piknikową torbę-lodóweczkę.

Menu - Torba piknikowa chłodząca

Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Światowej klasy projektanci i znane marki rozpieszczają sobie współczesnych, proponując im różne cuda, które ułatwiają życie. I tak duńska marka MENU i jej znany z pomysłowości projektant, Jakob Wagner, powołali do istnienia torbę piknikową z wkładami chłodzącymi. Sama torba została wykonana z termicznych materiałów, dzięki czemu piknikowe przysmaki mogą w niej porządnie zmarznąć. Ale cóż, taki już ich los.

Wejdź na ten link, a przekonasz się, że mieszczące się tam wpisy z serwisu (http://www.motoargo.pl/pol_m_Czesci-Silnikowe-do-Motocykli-Skuterow_Waly-korbowe-257.html) zaciekawią takie osoby, które zaabsorbowane są rozważaną tutaj tematyką.

Ważne, że my, czerpiący przyjemność z lunchu na świeżym powietrzu, będziemy mogli, w nawet największy upał, raczyć się schłodzonym sokiem, czy świeżymi owocami lub kanapkami. Dwa wkłady chłodzące chowa się w pokrywie torby, dzięki czemu można z powodzeniem zabrać ze sobą na piknik, czy wycieczkę kanapki z wędliną, pasztetem, czy żółtym serem. W torbie MENU (super prezent) zmieści się litrowa butelka ulubionego napoju.

Wyposażona w długi, wygodny uchwyt designerska torba Wagnera może, po usunięciu wkładów chłodzących, przerodzić się w doskonałego „nosiciela” notebooka, książek, ręczników i balsamów przeciwsłonecznych. Zmieści – co się komu wymyśli w niej nosić.

Jak uważasz? Czy informacje na opisywany wątek są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj tekst, a odnajdziesz tam wiele genialnych wiadomości, które przykują Twoją uwagę.

Bo, jak to zwykle bywa w przypadku projektów marki MENU – uroda przedmiotu zawsze idzie w parze z jego potężną funkcjonalnością.