Co zrobić gdy jedna malutka rzecz psuje ci nerwy?

Każdy ogół uzupełnia szczegół, ale jest to drobinka, która czasem wpływa na sukces całości. Czasami jakaś śrubka czy uszczelka prowokuje niekończące się problemy. Są takie chwile, że zaniechałbyś wszystko, a zmusza cię do takiego działania jeden szczegół, który rujnuje porządek rzeczy. Niekiedy przecież pojedyncze zero zmienia postać rzeczy. Otrzymujesz wyliczenie za telefon, przez niedopatrzenie zamiast wartości dwanaście tysięcy jest tam wielka suma: sto dwadzieścia tysięcy. Wpadasz w furię, a najmniej korzystne jest to, iż ogólnie trafił ci się niedobry dzień. Ta ”pierdoła” ciebie załamała.

Autor: Warszawska Szkoła Fotografii

Być może w innym terminie rozbawiłby cię ten błąd, ale nie w ten dzień, teraz nie chce ci się śmiać, tym bardziej, że dzwonisz na infolinię, a tam otrzymujesz info, że sprawa zostanie sprawdzona.

Sprawdź szczegóły tu, znajdziesz tam jeszcze bardziej szczegółowe informacje, które na pewno także będą dla Ciebie interesujące.

Nie żadne stwierdzenie w stylu: nasze niedopatrzenie, lecz Pani|Pan notuje skargę, będzie reklamacja. Jesteś pewny, iż to straszny błąd, lecz nie możesz tego od razu orzec, ponieważ wszystko należy dokładnie zbadać. Ty już jesteś jednakże podenerwowany na cały dzień, przez jedno beznadziejne zero…

Kolejna wpadka. Masz swoje studio, jesteś fotografem. Pracujesz tam o każdej porze dnia, gdyż jesteś wzorcowym fotografem studyjnym. Czasami jednakże jesteś zmuszony wyrywać włosy z głowy, gdyż przykładowo takie trzpienie się gubią, identyczne inny sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: trzpienie do statywu. Już nawet zaakceptowałeś to, że co jakiś okres padnie jakiś zasilacz studyjny, myślisz, zdarza się, lecz nie możesz znieść tego, iż coś ci się gubi, drobny szczegół, który niszczy całą robotę, jest to destrukcyjne dla porządku dnia, wywraca do góry nogami cały harmonogram… Nie denerwuj się i spójrz na uchwyty do studia.

A teraz okoliczność ż życia wzięta. Rozkręcasz baterię łazienkową, przykręcasz, wymieniasz na nową. Wszystko okej, lecz po odkręceniu kurka z woda nagle zaczyna cieknąć. Niby drobnostka, głupia uszczelka, lecz gdzie ona się zawieruszyła, gdzie ona zniknęła. Prowadzisz poszukiwania w wannie, na podłodze, wołasz syna, który ma sprawniejsze oczy, aby ci pomógł, lecz jej nie ma.

Miej świadomość, że nasze odsyłacze (http://bramkor.pl/bramy) prowadzą jedynie do najbardziej interesujących stron, na jakich wyszukasz tylko przydatne informacje.

Takie drobnostki, a psują cały efekt. Jeśli mówi się na coś drobnego, co sprawia przyjemność, korzystnie: mała rzecz a cieszy, to na coś negatywnego powinniśmy mówić: malutka rzecz a strzępi nerwy!