Gdzie najlepiej jest kupić świetny asortyment do porządków?

Porządkowanie domu to czynność, którą znają wszyscy. Nie można tego uniknąć, każdy dom bowiem jest podatny na brud i kurz, na nieporządek, który na dłuższą metę zaczyna irytować. Są z pewnością mieszkania nie sprzątane od miesięcy, jednakpewnie nikt do tego typu osobnika nie przybywa w gości, no chyba, że ludzie którzy są tam w stanie wytrzymać… Każdy w miarę przeciętny człowiek sprząta, jeden czyni to bardziej starannie, drugi gorzej.

Porządki w mieszkaniu

Autor: Lory Lindner
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd umiemy sprzątać, jeśli rzecz jasna potrafimy? Większość z nas ma to z domu rodzinnego. Większość rodziców nakłania, intensywniej lub spokojniej, do dbania przynajmniej o własny pokój. Jeśli nie ma się własnego pokoju to zostaje kuchnia i przede wszystkim łazienka. Na niektórych osiedlach dochodzi także korytarz na klatce schodowej, on to, jako część wspólna sprzątany jest na przemian z lokatorem z tego samego piętra. Wydaje się, że część z nas ma podobne przeżycia, większość sprzątała może nie tak dużo, jednak wie, na czym to polega. Nie będzie tutaj przesadą stwierdzenie, że dziewczyny miały w tej materii więcej obowiązków. Cóż zrobić, kultura patriarchalna jest u nas dość silna. Warto zajrzeć tutaj: ściereczki do czyszczenia.

Niemniej jednak, jeśli mężczyzna nie jest w stanie użyć w sposób jaki każe instrukcja obsługi szczotki do sprzątania lub szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek kręci mu się w głowie to nie jest to normalne. Można powiedzieć, iż taki facet został w pewien sposób skrzywdzony przez pobłażliwe metody pedagogiczne rodziców.

Ekscytuje Cię taka porada? Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji, które również będą pomocne, kliknij tu i sprawdź więcej w tej treści (http://azcolor.com.pl/etykiety-termokurczliwe-shrink-sleeve).

Polecany asortyment – szczotki porządkowe.

mycie okien

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

W porządku, może nie będzie musiał w swoim życiu sprzątać, gdyż będzie miał małżonkę, która się tym zajmie, być może też będzie bardzo bogaty (a może jego opiekunowie też byli majętni), wiec będzie miał sprzątaczki, które zajmą się porządkami. Są takie możliwości, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że bardziej od tego wszystkiego spodziewany scenariusz jest taki, że facet będzie musiał sam o siebie zadbać, również dbając o własne mieszkanie i wtedy pojawi się dylemat, bo nie będzie wiedział, jak się do tego wciąć.

Tak wiec mając własne pociechy wychowujmy przeciętnego mężczyznę w ten sposób, żeby miał pojęcie o tym, gdzie znajduje się ścierka do kurzu, jak użyć mopa do mycia podłóg, uświadamiajmy, że miotła wcale nie służy do latania ale do zamiatania. Kiedyś będzie za to wdzięczny, jego małżonka na pewno tez.